Podyplomowe europejskie studia ekonomiczne, Kolegium Europejskie, uczelnia międzynarodowa

Studia ekonomiczne w Kolegium Europejskim w Natolinie

Program Europejskich Studiów Interdyscyplinarnych w Kolegium Europejskim w Natolinie został stworzony z myślą o absolwentach uczelni wyższych, którzy są zainteresowani pogłębieniem swojej wiedzy z zakresy relacji ekonomicznych w regionie Europy Środkowo- Wschodniej oraz krajów sąsiedzkich. Podyplomowe studia ekonomiczne spełnią oczekiwania osób posiadających tytuł magistra ekonomii oraz kierunków pokrewnych, takich jak prawo oraz stosunki międzynarodowe, pozwalając pogłębić wiedzę z zakresu najnowszych teorii naukowych oraz europejskich procesów biznesowych pod okiem doświadczonej, międzynarodowej kadry. Wykwalifikowana kadra skład się zarówno z najlepszych teoretyków jak i osób, które posiadają wieloletnie, praktyczne doświadczenie w pracy w najważniejszych instytucjach europejskich w Brukseli i firmach w światowych stolicach biznesu. Roczne studia przygotowują do podjęcia pracy na wysokich stanowiskach w sektorze prywatnym oraz w instytucjach państwowych, zarówno krajowych jak i o charakterze międzynarodowym.

Europejskie studia ekonomiczne w Natolinie to szansa nie tylko na pogłębienie wiedzy i zdobycie dodatkowych kwalifikacji, ale także na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych. Wśród absolwentów uczelni znajdują się osoby robiące karierę w najważniejszych instytucjach europejskich, ambasadach i ministerstwach, a także w środowisku międzynarodowego biznesu. Studia w nowoczesnym kampusie oraz wyjazdy integracyjne to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z osobami, które już wkrótce staną się liderami opinii oraz światowej ekonomii.

Kolegium Europejskie w Natolinie to uczelnia międzynarodowa, oferująca praktyczne przygotowanie do pracy w międzynarodowym środowisku. Roczne studia prowadzone są w dwóch językach: angielskim i francuskim, co pozwala absolwentom doskonalić praktyczne umiejętności komunikacji z osobami z innych krajów. Międzynarodowy charakter kolegium wyznaczają także zajęcia prowadzone przez zagranicznych specjalistów oraz gościnne wykłady europejskich polityków, ekspertów oraz opiniotwórców, z którymi studenci mają okazję dyskutować na partnerskich zasadach.